Від грудня 2021-го пабу «Лучеськ» обмежили режим роботи з 11 до 23 години. На засіданні виконкому заклад спробував повернути можливість працювати до 5 ранку, але безуспішно. 

Відповідне рішення прийняли під час засідання виконавчого комітету 2 лютого, – пише ІА ВолиньPost.

Директор департаменту економічної політики розповів, що у Луцьку міську раду звернулись приватне підприємство «УКРАЇНСЬКА ЗАТИШНА ОСЕЛЯ» та фізична особа-підприємець Вітко Олена Володимирівна щодо встановлення нового режиму роботи з 11.00 до 05.00 на 2022 рік для кафе-бару «ПАБ “ЛучеSк”» на вул. Крилова,1 та надали необхідні для цього документи.

Утім, за словами Смаля, після того, як на засіданні виконкому у грудні 2021 року для закладу через скарги на шум у нічний час встановили режим роботи до 23 години, заклад вже двічі порушував цей режим.

«Двічі – 25 і 27 січня – департаментом муніципальної варти були встановлені порушення режиму, тобто робота тривала довше, як до 23:00», – зауважив посадовець.

Зрештою, лише четверо членів виконкому проголосували за те, аби дозволити пабу «гудіти» до ранку. Тож, рішення не підтримали й заклад працюватиме до 23 години.