Луцька районна рада висловила недовіру голові  райдержадміністрації Ігорю Ярмольському. Відповідне рішення уже опубліковане на офіційному сайті відомства.

За словами Ігоря Ярмольського його звинувачували нібито у хронічному невиконанні бюджету, хоча він навіть перевиконаний. Отож насправді – запевняє голова району, проблема в тому, що він з пересторогою ставиться до комунального підприємства “Луцьке”, яке постачає теплову енергію в села району і не вносить у порядок денний сесій усіх питань що стосуються цієї фірми, які пропонують депутати.
Між тим, “за” те аби висловити недовіру проголосували 19 депутатів, губернатор ж каже, що рішення набуде законної сили, коли буде дві третіх голосів від загального складу, а це – 23 людини. Отож поки вживати жодних заходів не буде, але пощастило не усім головам районів. Шістьох керівників РДА Олександр Савченко позбавив премії. Йдеться про голів Іваничівського, Маневицького, Ківерцівського, Турійського, Рожищееського та Камінь-Каширського районів. За його словами, якщо ситуація не зміниться, санкції щодо голів райдержадміністрацій будуть радикальніші.