П’ять мільйонів гривень на облаштування реабілітаційного центру для атовців. Не без суперечок члени бюджетної комісії луцької міської ради таки погодились виділити гроші. Ініціативу вніс депутат Микола Собуцький: він запропонував зменшити видатки на капітальний ремонт доріг на п’ять мільйонів гривень. Натомість, зекономлені проші “перекинути” на реконструкцію центру.
Реконструкція приміщення – проблемне питання для міста вже протягом кількох років. Наразі “центр реабілітації” – це дві тісні кабінети у поліклініці номер один. Ще раніше атовці та психолог Олена Звєрєва  підготували проект про реконструкцію закинутих приміщень поліклініки під сучасний комфортний центр реабілітації для учасників АТО. Ремонт та обладнання коштують близько 16 мільйонів гривень. Проте, із затвердженням проекту влада зволікає до цього часу. Мовляв, він повинен пройти експертизу у Києві. Ці відмовки учасники АТО чують вже протягом року. Деякі депутати намагались запевнити, що гроші на ремонт доріг також потрібні, тому проект потрібно обговорити ще раз.

 

Проте, врешті-решт проект підтримали усі члени комісії. Тепер слово за депутатським корпусом, який затверджуватиме його на черговій сесії міськради.