Тренінги, семінари та квести для людей, що опинились у складних життєвих обставинах. Це ті ідеї, які здобули підтримку від міськради на конкурсі соціальних ініціатив. Головна умова для участі – проект повинен допомогти соціально вразливим категоріям населення.
Громадська  організація батьків дітей з синдромом Дауна виграла двадцять тисяч гривень на реалізацію ініціативи “Сильні батьки – сильні діти”. Він розрахований на батьків, які виховують дітей з порушеннями розвитку. Для сімейних пар проводитимуть тренінги та семінари. Також планують купити приладдя для психологічних занять та ігор, проводити сеанси аромотерапії, залучити до роботи психолога. За їх планами, у цих заходах візьме участь 50 сімей.
Гроші на реалізацію власної ініціативи отримав Фонд розвитку ЗОШ номер 11 “Ерудит”. Вони запланували провести ряд занять та ігор для батьків та дітей проблемних сімей. Одразу два проекти виграв Центр соціальних ініціатив. Вони організовуватимуть відкриті лекції для молодих батьків “Школа відповідального батьківства”, а також проводитимуть тренінги у школах для профілактики насилля серед молоді. Всього на ці проекти виділили 62 тисячі гривень. Також чиновники контролюватимуть, наскільки добросовісно учасники виконують умови проектів.