203 учні луцьких шкіл розпочали літні канікули з відпочинку із навчанням. Саме таку програму пропонує обдарованим дітям  літній табір “Ерудит”, що діє при “Ровеснику”. Це – переважно переможці олімпіад, творчих та інших конкурсів.
Навчання в літньому таборі – це не традиційні уроки. Знання доносять в ігровій формі. Деякі предмети – обов’язкові для всіх, решта – як факультативи – за бажанням. Це одне з небагатьох місць на Волині, де можна дізнатися основи дизайну, психології та іспанської мови. Самі відпочивальники кажуть, що в смартфонах не сидять – немає часу, та й є цікавіші заняття.

Табір – на балансі Луцької міської ради. Грошей постійно не вистачає, тому тут роблять часткові ремонти. Цього року діти були приємно вражені новими меблями і вбиральнями. Також один з семи житлових корпусів тепер має новий дах. Вихователі кажуть, що дуже необхідна велика крита тераса, де могла б розміститися уся зміна. Нині у дощову погоду доводиться тулитися групами по кімнатах. Єдине, що незмінне у Ровеснику, то – харчування. Як кажуть самі вихованці, тут годують ситно, смачно, корисно і п’ять разів на добу.