П’ятнадцять надзвичайників та близько двадцяти спусків під воду. Так рятувальники управління ДСНС у Волинській області вже другий день шукають хлопчика, який провалився під лід на річці Стир. За їх словами, виклик отримали близько шістнадцятої години вечора двадцять сьомого січня.

Дванадцятирічний хлопчик разом із своїми товаришами пішов на річку, аби випробувати кригу на міцність. Проте, лід під його вагою провалився. Діти покликали на допомогу дорослих, проте витягнути хлопчика не вдалось. Течією його затягнуло під кригу. Тож зараз пошуком займаються надзвичайники.

«Триста метрів пройшли вже. Пройшли, да. Поступово, поступово, і так обстежуємо все русло. Надіємся, що потерпілий міг зачепитись і таким чином, можливо, ми його й знайдемо» – Іван Шевчук, начальник групи водолазно-рятувальних робіт управління ДСНС у Волинській області

Вже з ранку двадцять восьмого січня надзвичайники встигли зробити більше п’ятнадцять занурень у воду. Пірнає один водолаз, ще троє – страхують його і подають спеціальні сигнали мотузками. Проте, у багатьох випадках вже за декілька хвилин водолаз тричі смикає за мотузку – це означає, що ходу немає, бо дуже засмічене русло – як корчами, так і цілими деревами. Такі завали суттєво ускладнюють пошуки.

Незважаючи на це, рятувальники кажуть, що працюватимуть до моменту, поки тіло хлопчика вдасться знайти.