Луцький «Богдан» співпрацює з Росією. Про це заявляє волонтер Микола Собуцький. Нещодавно він оприлюднив документи, які, за його словами, свідчать про партнерські зв’язки з фірмою, зареєстрованою на території країни-агресора. У них йдеться про те, що Автоскладальний завод номер один замовляє деталі в товариства з обмеженою відповідальністю «ЧЕРГОС», зареєстрованому у Санкт-Петербурзі. Прокоментувати цю ситуацію на підприємстві не спромоглися протягом двох тижнів. То, мовляв, керівництво у відрядженні, то немає уповноваженої особи.

Так і не дочекавшись дзвінка, знімальна група телеканалу спробувала вже особисто отримати коментар на заводі, проте і ці намагання виявилися марними.
Тим часом колишній керівник підприємства, радить припинити співпрацю з Росією.

Майже рік тому луцький активіст Ігор Алексєєв вже оприлюднював факти співпраці Автоскладального заводу номер один з російським «Чергосом». Проте керівництво підприємства схоже й досі не змінило партнера.
Крім того, корпорація «Богдан», нещодавно потрапила у ще один скандал – у Мінобороні заявили, що три автомобілі «швидкої», які фірма відправила на фронт згідно Держзамовлення, – браковані, а двадцять інших уже довелося ремонтувати.