Зняти яскраву рекламу з вітрин! З цим проханням Луцькрада звернулась до власників магазинів на декількох вулицях міста. Йдеться про проспекти Грушевського, Перемоги, Василя Мойсея, частково вулиці Рівненську та Дубнівську. Зовнішня поклейка заборонена, внутрішня ж має займати не більше половини площі вітрини або вікна.

На нараду викликали лише тих підприємців, у закладах яких зафіксували проблеми. Усі помилки одразу ж показали на проекторі.

Нововведення підприємці сприйняли по-різному. Хтось іронічно усміхався, хтось активно розпитував, як же краще відкрити вітрину.

Трохи більше двох тижнів тому в цьому ж залі збирали аналогічну нараду. Тільки тоді запросили підприємців із інших вулиць – Лесі Українки, Винниченка та проспекту Волі. Їм поставили аналогічні вимоги – зняти зайву рекламу. Однак, не всі поспішили це зробити. До прикладу, протягом двох тижнів на вулиці Лесі Українки зреагували одиниці магазинів.
На більшості вітрин так нічого й не змінолося.
У департаменті підприємництва та реклами кажуть – з кожним із цих підприємців поговорили. Декому дали відтермінування. Але з обов’язковою умовою – аби ті таки зняли рекламу, хай навіть і пізніше. З тими, хто цього не зробить, будуть розбиратись окремо.

На виконання вимог підприємцям, яких зібрали нині, також дали 10 робочих днів. Відлік розпочнеться з четвертого листопада.

Відкрити вітрини та зняти рекламу. У Луцькраді знову зібрали нараду із підприємцями з вимогою демонтувати чи адаптувати рекламні плакати. Кажуть, що це значно поліпшить загальний вигляд міста. Таку ж нараду чиновники вже проводили з власниками магазинів на кількох центральних вулицях.