Незабаром на 12 каналі транслюватимуть фінал проекту Lutsk Challenge Awards. Його мета – допомогти розвитку міста, громади чи суспільства в одному із напрямків, який є в переліку цілей сталого розвитку ООН.

Організаторами конкурсу Lutsk Challenge Awards є американський благодійний фонд Глобального миру та розвитку (GPD Trust) і ГО «Молодіжна платформа». Переможець отримає 10 тисяч доларів на втілення ідеї.

Конкурс складався з кількох етапів: перший – подача заявок. Журі обрало 10 найкращих ідей серед запропонованих. У фінал потрапили 4 конкурсанти, трьох фіналістів обирали за результатами пітчингу, а одного – за результатами голосування у соціальних мережах.

Так, фіналістами стали:

  1. «Айна Бера Луцьк»;
  2. Засновники Центру іпотерапії «Ромашка»;
  3. «Луцьке радіо»;

Четвертого фіналіста обирали лучани за допомогою онлайн-голосування на офіційній сторінці Lutsk Challenge Awards, ним став «Гармидер ангар-stage».

У фіналі громадські організації представляли свої проекти у форматі телешоу. До складу журі увійшли: представник фонду Джоель Монтгомері, лідер луцької громадської організації «Молодіжна платформа» Захар Ткачук та керівниця проекту “12 канал” Катерина Дулапчій.

Тож вже назабаром в ефірі 12 каналу ви побачите, хто став переможцем і отримав чек на 10 000 доларів для втілення своєї ідеї в життя.