Нове життя старому місту. Аби привабити більше туристів відновлять декілька пам’яток історико-культурної спадщини Луцька. Відреставрують вежу Чарторийських і залишки мурів поблизу. Тут облаштують музей-майстерню лицарства. Окрім того, відкриють підземелля під коледжем харчових технологій.

Обійдеться це в чималеньку суму. Близько мільйона євро – це грант від ЄС. Луцька міська рада долучилася до співфінансування і виділила понад 100 тисяч євро. Проект реалізують спільно з Любліном в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна. Владці розповідають, що втілити це в життя не просто.

Оскільки усі необхідні дозволи вже отримано, реставраційні роботи розпочнуть невдовзі. А закінчити планують до липня 2020 року.

Луцьк стане привабливішим для туристів. На це сподіваються у міській раді, саме там вирішили співфінансувати проект з відновлення архітектурних пам’яток у Луцьку. Місто отримало грантові кошти від Євросоюзу. Їх витратять на реставрацію вежі Чарторийських і не тільки.