Сотні лучан прийшли схилити голови у скорботі та віддати останню шану полеглому у зоні ООС Герою. Звістка про смерть військовослужбовця з Луцька Сергія Сулими сколихнула усіх 3 квітня.

Сьогодні його відспівали в Свято-Троїцькому кафедральному соборі, по тому на Театральному майдані відбулася громадянська панахида.

На колінах та зі слізьми лучани проводжали в останню путь Героя. Головний сержант гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти загинув, підірвавшись на ворожій міні під Шумами. Кількома днями раніше він ще рятував життя інших.

Ще тиждень назад Сергій героїчно витягував з-під обстрілів своїх побратимів, які підверглися нападам російських снайперів.

“Головнокомандувач прийняв рішення заохотити державною нагородою Сергія, але шкода живим не судилося йому її отримати”, – сказав Даніяр Петрюк, заступник командира гірсько-штурмової бригади.

Серед тих, хто прийшов віддати останню шану героєві – колишні його колеги, побратими, ветерани війни на сході і просто небайдужі. Поховали головного сержанта на алеї Героїв міського кладовища у Гаразджі.