У Луцьку переносять святкування Дня молоді на серпень.

Про це йдеться на сторінці департаменту сім’ї молоді та спорту у фейсбуці.

“Цьогоріч ми запланували дещо експериментальне та амбітне святкування Дня молоді у спальному районі міста на проспекті Молоді. До цієї ідеї попередньо погодилися долучитися молодіжні громадські організації, спортивні установи, мистецькі об’єднання, молодіжні працівники та працівниці нашого міста”, – йдеться у повідомленні. 

Згідно з попереднім плануванням, під час святкування передбачене функціонування трьох напрямків: мистецтво, спорт та громадянське суспільство.

Загалом мова йде про понад 20 локацій на різні смаки та види активностей. У День молоді ви зможете зіграти у вуличний волейбол, фрізбі, настільні ігри, флорбол, взяти участь у спортивних естафетах та повправлятися у стрільбі з луків, виїхати на проспект на роликах, скейтах чи самокатах, відвідати літературні та мистецькі події, пройти квест «Цілі сталого розвитку» тощо. 

У зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією, святкування Дня молоді вирішено відтермінувати та перенести на 12 серпня – Міжнародний день молоді. До того часу триватиме дистанційне планування та підготовка сценарію, тому усі охочі долучитися можуть писати та телефонувати нам щодо пропозицій. За декілька днів опублікуємо інформацію про набір в робочу групу (оргкомітет)