У Луцьку заговорили про перспективи отримати у власність дитячу залізницю, яка з початком карантину припинила працювати, а навесні цього року і взагалі ледь не зачинилася назавжди. 

У переговорах Луцькради з “Укрзалізницею” щодо передання майна дитячої залізниці на вулиці Шопена – новий, конструктивний, кажуть в міськраді, етап. Питання нарешті зрушило з “мертвої точки”. Нині вже є попередня домовленість із керівництвом національного перевізника про передачу дитячої залізниці на баланс Луцька.

“Планується на наступному тижні засідання профільної комісії “Укрзалізниці”, яка має на це надати згоду. Крок номер один в цьому процесі – це сьогоднішнє рішення міської ради про те, що ми згідні прийняти її безкоштовно на баланс”, – каже директор департаменту економічної політики Борис Смаль.

До Кабміну вже скерували проханням надати згоду на передачу до комунальної власності Луцької громади майнового комплексу дитячої залізниці. Щоправда, сам Луцький міський голова каже, що “обережний в оптимізмі”.

Отримавши дитячу залізницю в комунальну власність, місто зможе перетворити її у сучасний рекреаційний комплекс. Обранці громади навіть розробили попередню концепцію реконструкції цього об’єкту.