Триває збір коштів на лікування онкохворого підлітка з Луцька Марка Бадаляна. Небайдужі всіма силами долучаються до порятунку хлопця.

Нагадаємо, в Марка лікарі виявили пухлину головного мозку. Хлопцеві зробили операцію, однак попереду – тривале і дороговартісне лікування.

У фейсбуці створили групу “Благодійний аукціон допомоги Марку Бадаляну”. Там можна купити будь-яку річ, а всі виручені кошти підуть на лікування 14-річного хлопця. Митці активно долучаються до акції – продають свої вироби.

Так, фотографка Олександра Власюк взялася продавати свої світлини з колекції “Вогні нічного Луцька”. Усього було 8 знімків міста, зроблених протягом півтора року, продати вдалося вже 6. Стартова вартість кожної – 350 гривень, однак Олександра каже – часто покупці платять більше. Усі виручені кошти підуть на лікування Марка.

Три з проданих світлин дісталися лучанам, ще по одній поїдуть до Володимира-Волинського, Санкт-Петербурга та Польщі.

Одна зі світлин дісталася медійниці, членкині Наглядової ради ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” Катерині Дулапчій. Вона зізнається: захоплюється і роботою фотографки, і благородною ціллю продажу.

“Це дивовижні фото, я справді вражена. Побачила у фейсбуці допис про їх продаж і одразу вирішила купити собі одну. Тим більше, кошти підуть на лікування Марка. Ми всі зараз маємо об’єднатися заради порятунку цього хлопчика”, – поділилася Катерина Дулапчій.

Гроші на лікування хлопчика можна перерахувати його батькові.

Картка Приватбанку:
4149 6293 8383 5972 
Бадалян Олександр Едуардович
тел. 0505637416

4731 2191 1827 2388
Privatbank dollar BADALIAN OLEKSANDR
4731 2191 1827 2420
Privatbank euro BADALIAN OLEKSANDR