Що першим приходить вам на думку при слові «гелій»? Найчастіше ми уявляємо повітряні кульки, дитячі свята та урочистості, але насправді, гелій в різних його видах застосовується в багатьох індустріях, серед яких медицина, наука, військова промисловість, геологія та ін. Для усіх цих напрямків потрібен надійний постачальник. GazMeter – компанія, яка займається постачанням рідкого та газоподібного гелію по всій Україні.

З 2014 року GazMeter доставляє газоподібний гелій, а з 2016 року і рідкий гелій. За 6 років роботи на ринку компанія сформувала надійну команду кваліфікованих працівників та налагодила комфортний процес співпраці для кожного клієнта. Компанія GazMeter є постачальником рідкого гелію для заправки МРТ по всій країні та входить до  Асоціації центрів магнітно-резонансної та комп’ютерної томографії України.

Співпраця з GazMeter максимально проста та комфортна. Оформлення замовлення відбувається через зручну форму сайту https://gazmeter.ua/ або пошту, після чого до клієнта телефонує менеджер. При виникненні запитань, фахівці компанії консультують у телефонному режимі щодо послуг, а також з питань, пов’язаних з гелієм та його особливостями. Після укладення договору та оплати ваше замовлення доставляється у найкоротші терміни власним транспортом компанії на найсучаснішому обладнанні.

Перевезення здійснюються з дотриманням усіх норм та вимог. Всі транспортні засоби відповідають правилам та нормативам перевезення небезпечних вантажів. Балони надійно фіксуються в автомобілі або транспортуються у вертикальному положенні, закріплені до стінок кузова чи на спеціальних піддонах.

Транспортування рідкого гелію відбувається в сучасних посудинах Дьюара, ємністю 250 л. Газоподібний гелій постачається в сталевих газових балонах коричневого кольору з білим надписом «Гелій». Доставка здійснюється безкоштовно по всій території України, що є беззаперечною перевагою для клієнтів.

Сьогодні послугами GazMeter користуються десятки компаній по всій країні. Якщо ви шукаєте надійного постачальника гелію для зручної співпраці – GazMeter задовольнить вимоги кожного.

067 779 20 80

м. Луцьк

https://gazmeter.ua/

https://www.facebook.com/gazmeter/

https://www.instagram.com/gazmeter.ua/