Маршрут №19, що у Луцьку, забезпечуватиме транспортне сполучення із селами Прилуцьке та Сапогове, а також із Новим ринком, що на ЛПЗ.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад.

Вже оголошено конкурс на визначення перевізника за автобусним маршрутом загального користування №19 Окружна – с. Сапогове, переможця буде визначено 29 вересня. До визначення переможця перевезення буде здійснювати тимчасовий перевізник, який вийде на маршрут орієнтовно наступного тижня.

“Робимо все можливе для того, щоб якнайшвидше налагодити додаткове сполучення із селами Прилуцького старостинського округу, а також із Новим ринком. Наразі розробляється графік руху для трьох одиниць транспорту, що курсуватиме за новим маршрутом”, – написав Недопад.

Автобус №19 Окружна – с. Сапогове курсуватиме за таким маршрутом (у прямому та зворотному напрямках):

Окружна, Дружби народів, Бенделіані, Станіславського, Окружна, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева, Наливайка, Івана Богуна, Ківерцівська, с. Прилуцьке, с. Сапогове (місця міжзмінного відстою у с. Прилуцьке, с. Сапогове та на вул. Окружній біля ПАТ «СКФ Україна»).