Луцька медійниця, членкиня Наглядової ради ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” Катерина Дулапчій запустила спортивний флешмоб. 

Про це Катерина написала на своїй сторінці у фейсбуці.

Медійниця поділилася, що її мета – скинути 5 кілограмів і привести тіло в гарну фізичну форму, а також – залучити друзів до спорту.

“Давайте худнути разом! Запускаю флешмоб!!! Позначати нікого не буду, але всіх, хто береться будувати свою фігуру – запрошую долучатися!” – написала Катерина Дулапчій і пообіцяла учасникам мотиваційні подарунки.

Сама вона вже розпочала експеримент: правильно харчується і займається у спортзалі “Будуй тіло” з відомим луцьким тренером Вітаєм Андрейчуком.

“Сказати, що я не дуже люблю фізичні навантаження в залі (крім йоги і басейну), не сказати нічого. Але перше заняття мені сподобалося… Найбільше боюся нудьги і одноманітності. А тут і увага лише тобі і часта зміна вправ. Все те, що я люблю”, – йдеться у повідомленні Катерини Дулапчій.

Вона також зазначила, що вже має перші результати:

“Тиждень контролю всього, чим я харчуюся, мені подобається. Перші результати – спав “новорічний” животик, почуття набагато приємніші. Ніби таке піклування за самим собою!”