Відділення екстракорпоральних методів детоксикації Луцької міської клінічної лікарні отримало у безоплатне користування 16 сучасних апаратів для гемодіалізу Nipro SurdialX вартістю 8,8 млн грн.

Апарати встановлено у діалізних залах відділення та в обласних філіалах. Завдяки цьому висококласному обладнанню значно покращиться якість діалізу, – йдеться на сторінці медзакладу у фейсбуці.

Відділення інтенсивної терапії екстаркорпоральних методів детоксикації, гіпербаричної оксигінації, гострих отруєнь та діалізу функціонує у нашій лікарні з 2007 року. В структуру центру входять відділення у Луцьку та філіали у Нововолинську, Камінь-Каширську, Любомлі, Ратно і Маневичах.

Центром виконується державна Програма поліпшення надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю. В діалізних залах центру проводиться адекватний бікарбонатний та ацетатний діаліз, що відповідає світовим вимогам.

Щороку виконується понад 24000 процедур гемодіалізу. За даними Національного реєстру хворих із хронічною хворобою нирок відділення інтенсивної терапії ЕКМД Луцької міської клінічної лікарні посідає одне з перших місць за якістю діалізу.