«Волинь» повертається додому з Одещини з перемогою. Із рахунком 3:2 футбольна команда з Луцька у Миколаєві здолала одеський «Чорноморець». Це дозволило їй піднятися у турнірній таблиці Першої ліги з 12 на сьоме місце. Вже за три дні після важкого поєдинку із одеситами «хрестоносці» поїдуть мірятися силами у на кубковий матч проти хмельницького «Поділля».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Оновлена «Волинь»: футбольний клуб представив нових гравців. ВІДЕО

Як йдеться на офіційному сайті ФК «Волинь», ударний початок поєдинку із «Чорноморцем» у виконанні «Хрестоносців» приніс плоди. Уже на 2-й хвилині матчу Денис Кожанов після пасу із глибини вривався у штрафний майданчик гостей на «побачення» із Дмитром Безотосним, однак не за правилами ззаду його зупинив Сергій Воронін. Арбітр був невмолимим – пенальті та пряма червона картка екс-гравцю «Волині». Сам Кожанов упевнено реалізував одинадцятиметровий та відкрив рахунок у матчі.

А вже за десять хвилин підопічні Андрія Тлумака святкували вдруге. На помилці голкіпера «Чорноморця» підловив Міха Горопевшек – 2:0 і гол у третьому поспіль матчі від нашого словенського номінального захисника!

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Волинь» запропонувала контракт Тарасу Михалику

Спокійно розвинути свою перевагу волинянам не вдалося – на 25-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота «Волині» і рахунок став 2:1. Утім зовсім скоро «хрестоносець» Ростислав Волошинович «розстріляв» ворота суперника влучним низовим ударом у дальній кут! До перерви «Волинь» мала ще декілька шансів розвинути перевагу, однак відпочивати команди пішли за рахунку 3:1.

У другому таймі «Волинь» зробила акцент на контроль м’яча та доведення справи до упевненого успіху. Втім, за 45 хвилин м’яч так і не опинився у жодних воротах. Фінальний свисток арбітра зафіксував ще одну непросту перемогу «Волині».