Луцьким баскетболістам не вдалося вибороти першість у кубковому матчі. Команда поступилася чемпіонам України – команді із Дніпропетровська “Прометей”. Суперники вели у грі з перших хвилин матчу.

“Цей матч показав, що треба більше працювати над своїми взаємодіями, над індивідуальними якостями гравців”, – каже гравець БК “Старий Луцьк – Університет” Данило Марків.

Суперники з перших хвилин вели у грі. Вже у стартовій десятихвилинці чемпіони України забезпечили собі комфортну перевагу в рахунку. Господарі активізувалися тільки після перерви. Особливо відзначилися гравці Швагринський та Унгурян. Тим не менш, “Прометей” не збавляв обертів.

Фінальна сирена зафіксувала рахунок 53-96. Тож гості перемогли з солідним відривом у 43 очки. Гравці “Прометею” діляться: матч дався нелегко, адже вони  мало що знали про луцьку команду.

Луцькі баскетболісти поразці не засмутилися. Кажуть: для них зіграти із чемпіонами України – честь і цього матчу вони давно чекали.

“Прометей показав дуже змістовний, дуже швидкий баскетбол. Швидкість прийняття рішень трошки на іншому рівні у них, тому нам дуже було цікаво з ними зіграти”, – каже головний тренер БК “Старий Луцьк – Університет” Володимир Журжій.

Також тренер БК “Старий-Луцьк” зауважив, що саме до такої швидкості у грі варто рівнятися лучанам. А перемога у матчі дала можливість команді “Прометей” продовжити боротьбу за кубок в 1/8 фіналу.