Луцькі історики б’ють на сполох. З їхніх слів, скандальне будівництво на Кафедральній 13 триває, а міська та обласна влада не роблять ніяких кроків, аби його зупинити. Ще тиждень тому депутат Луцькради Костянтин Петрочук пообіцяв негайно провести нараду з відповідними органами стосовно невиконання орендарем умов угоди.

Проте, через тиждень на сесії міськради виявилося, що наради досі не було. А якщо й відбудеться, то не раніше, ніж в 20-их числах. Натомість, заступник мера  мав інші важливі справи. Днями він відвідав пса Біма.

Тим часом, краєзнавці кажуть, що це місце − потрібно дослідити.
5 років тому археологи знайшли на цій ділянці скарби − столовий набір на 12 персон зі срібла в позолоті та залізний гаманець з монетами й перснями. Зараз вони знаходяться у фонді Луцького державного історико-культурного заповідника. Там кажуть, що цю частину старого міста треба не забудовувати, а відбудувати!
Тим часом підрядник, який виконує будівельні роботи, у телефонній розмові повідомляє, що ніяких прохань про, навіть, тимчасове припинення робіт, ні з боку міської влади, ні з боку обласної не було.