За минулу добу луцькі поліцейські затримали чотирьох нетверезих водіїв. Одного з них патрульний екіпаж помітив на вулиці Ківерцівській. Водій порушував правила дорожнього руху, а на вимогу правоохоронців зупинитись довгий час не реагував.
Під час затримання виявилось, що чоловік був нетверезий. Водійського посвідчення з собою не мав. Порушник активно чинив опір і навіть вкусив одного з інспекторів за палець. У прес-службі Патрульної поліції кажуть, що наразі правоохоронець почувається добре –  від лікарняного відмовився. Проте, за цей вчинок водієві все одно загрожує кримінальна стаття.

Ще одного порушника “зловили” на вулиці Львівській. Нетверезий водій спробував “домовитись” із патрульними – поклав одному з них до кишені гроші. Та поліцейський від такого “подарунка” відмовився. Тож тепер окрім адміністративної відповідальності водію загрожуватиме ще й кримінальна – за спробу дати хабар.

Ще двох порушників патрульна поліція виявила на вулиці Словацького та Ковельській. Ці водії опору не чинили та отримали відповідні адмінпротоколи, підписані поліцією.