За минулу добу луцькі поліцейські затримали чотирьох нетверезих водіїв. Одного з них патрульний екіпаж помітив на вулиці Ківерцівській. Водій порушував правила дорожнього руху, а на вимогу правоохоронців зупинитись довгий час не реагував.
Під час затримання виявилось, що чоловік був нетверезий. Водійського посвідчення з собою не мав. Порушник активно чинив опір і навіть вкусив одного з інспекторів за палець. У прес-службі Патрульної поліції кажуть, що наразі правоохоронець почувається добре –  від лікарняного відмовився. Проте, за цей вчинок водієві все одно загрожує кримінальна стаття.

Ще одного порушника “зловили” на вулиці Львівській. Нетверезий водій спробував “домовитись” із патрульними – поклав одному з них до кишені гроші. Та поліцейський від такого “подарунка” відмовився. Тож тепер окрім адміністративної відповідальності водію загрожуватиме ще й кримінальна – за спробу дати хабар.

Ще двох порушників патрульна поліція виявила на вулиці Словацького та Ковельській. Ці водії опору не чинили та отримали відповідні адмінпротоколи, підписані поліцією.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.