Припис на приписі, відсутність автобусів на маршрутах, бардак з оплатою. Міська рада не втомлюється нарікати на перевізників, а ті вперлися рогом і завмерли в очікуванні підняття ціни на проїзд. У разі відмови, окремі приватники, вже готові згортати бізнес.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу

Перевізник Олег Колесник обслуговує два міських маршрути. Обґрунтувань, чому варто збільшити ціну проїзду, у нього не бракує: здорожчало пальне, зменшився пасажиропотік, зношуються автобуси.

“Не до кінця ми бачимо ті кошти, які отримуємо, можливо, вони осідають в кишенях водія, давайте ми вибілимо економіку і, можливо, тариф залишиться 6, а, можливо, стане 10”, – каже перевізник Олег Колесник.

Навіть про тариф у 8 гривень міська влада чути не хоче, допоки обіг коштів перевізників не стане прозорим.

Перевізники скаржаться: ще трохи і підуть у світи з торбами.

“Готові їх (автобуси, – ред.) продавати і зупиняти цей бізнес”, – каже Олег Колесник.

В економістів муніципалітету свої резони. Стверджують: перевізникам, ймовірно, не вигідно переводити розрахунки за проїзд у безготівкові.

“Кількість придбаних нових е-карток в оператора зросла. Якщо до цього була кількість валідації до 80 тисяч, то останні кілька днів – 105-106 тисяч”, – ділиться Борис Смаль, директор департаменту економічної політики Луцькради.

Оливи до вогню додає головний транспортник міста Володимир Степанов. Перед членами виконкому звітує про пів сотні приписів на перевізників і систематичні скарги лучан.

“Має працювати 165 автобусів щоденно на маршрутах, а в нас працює 145-150. Розклади і графіки руху, доїзд до кінцевих зупинок – теж болюче і актуальне питання”, – пояснює Степанов.

Затверджувати тарифи на пасажирські перевезення належить виконавчому комітету. Його новообрані члени до проблеми підійшли ґрунтовно. Обіцяють спитати з кожного перевізника, тому усіх кличуть на килим. За це й проголосували.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку відкривають новий маршрут. Шукають перевізника