П’ятеро луцьких перевізників звернулися до Луцькради з прохання переглянути тарифи на проїзд у маршрутках.

Про це йшлося 22 лютого під час робочої наради за участю директора департаменту економічної політики Бориса Смаля, начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Володимира Степанова та перевізників, які обслуговують міські маршрути, – пише пресслужба Луцької міської ради.

За словами Смаля, перевізники надали відповідні економічні розрахунки. Ці звернення вивчатимуться.

“Проте до наданих документів є ряд запитань, адже розрахунки спираються виключно на дані перевезених пасажирів згідно валідації, тобто оплачених електронним квитком. Проте, у них не враховано тих пасажирів, які оплачують проїзд готівкою. Ці суми ніде не фіксуються. Обіг готівки у міському транспорті неможливо проконтролювати, і це дає підстави перевізникам вчергове вимагати у міської влади перегляду тарифів. Через людей, які не бажають розраховуватися електронними квитками, постраждають усі лучани та гості міста”, – розповідає Борис Смаль.

Наостанок зустрічі він наголосив, що виступає за те, аби перевізники могли мати прибуток, купувати новий транспорт, утримувати свої родини, платити податки та зарплати найманим працівникам, але вимагає дотримання умов договору щодо оплати проїзду електронним квитком.