Луцькі стоматологи Антон Василюк, Солдан Олександр, М’якушко Андрій, Лук’янчук Микола, Караїм Олег, Роман Чорненький, Володимир Мицак 13 вересня вирушають в зону АТО, аби надати бійцям безкоштовну стоматологічну допомогу. 

Про це пише Перший.

Хірург-стоматолог Антон Василюк розповів, що це вже третя його поїздка і він радіє тому, що щоразу кількість охочих поїхати збільшується. 

«Добре, що багато стоматологів хоче поїхати. Так ми зможемо допомогти більшій кількості військових. В середньому, під час минулої поїздки, ми приймали по 20 бійців на день. Це і складні стоматологічні маніпуляції: видалення, імплантація, і лікування, гігієна. Кабінет, де ми працюємо у Карлівці, обладнали лише завдяки коштам небайдужих стоматологів. Там є все: установки, томографи, операційні, лабораторії, 3D-сканери, принтери. Тобто, дійсно усе, що потрібно», – розповів Антон Василюк.

До слова, окрім стоматологічної допомоги, лікарі везуть до Карлівки книжки, які придбали для бійців, аби заповнити бібліотеку, яка функціонує поблизу церкви святої Анни, побудованої за ініціативи волонтерів-стоматологів «Тризуб дентал».