В Гуманітарно-Природничому університеті імені Яна Длугоша в польському місті Ченстохова відбулося вручення дипломів бакалавра і магістра студентам факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за програмою “Подвійний диплом”.

Вручення дипломів відбулося 18 вересня. Про це повідомив проректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось на своїй сторінці у фейсбуці.

Диплом бакалавра отримали студенти спеціальності фізична терапія, ерготерапія, а диплом  магістра – студенти спеціальності фізична культура.

Анатолій Цьось зазначив, що студенти паралельно вчилися в двох вищих закладах освіти, досить добре склали всі іспити, захистили бакалаврські (магістерські) роботи і отримали два дипломи (український і польський).

“Щиро вітаємо випускників, які отримали якісні знання і навички та бажаємо їх якісно реалізувати в майбутній професійній діяльності. Дякуємо всім викладачам, які брали участь в реалізації програми і які за свої кошти неодноразово їздили в м. Ченстохова для підготовки потрібних документів. Також дякуємо батькам, які нам повірили і відпустили своїх дітей в Польщу для навчання”, – йдеться у повідомленні.