Лучани скаржаться на обледенілі тротуари. Чимало прибудинкових доріжок міста – не посипані, так що пересуваються мешканці міста з ризиком для життя. І перші травмовані вже є. За минулі вихідні через падіння на слизьких тротуарах до травмпункту Луцької міської клінічної лікарні звернулись тринадцять осіб.

У департаменті ЖКГ стверджують, що роботи ведуться безперебійно, і що більшість тротуарів вже посипали щебенево-соляною сумішшю. Загалом на посипання доріг та тротуарів Луцька було виділено два з половиною мільйони гривень до кінця поточного року.

Також зазначають, що відповідають виключно за міські тротуари – ті, які знаходяться вздовж вулиць. А ось прибудинковими територіями опікуються ЖЕки та ОСББ. Тож лучанам, які зазнали через падіння на слизькому тротуарі, серйозних ушкоджень, варто позиватись до  відповідних структур, які закріплені за цією територією.

Якщо докази будуть зібрані правильно, особи, які отримали травму, можуть вимагати оплати лікування. Бо перелом – це, як кажуть у лікарні, серйозна травма, яка даватиме про себе знати протягом всього життя.