Збірна журналістів «ЗМІ-Волинь» та команда священнослужителів «Покров» провели товариський матч з футболу.

Про це пише “Волинська газета”.

Збірну «ЗМІ-Волинь» вивів на поле заступник голови облорганізації НСЖУ, головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк, а команду священнослужителів «Покров» Волинської єпархії УПЦ – голова просвітницького відділу, протоієрей Валентин Марчук.

Перед початком матчу команди хвилиною мовчання вшанували пам’ять передчасно загиблого на Любешівщині директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради Олексія Веремійчика.

Футбол був з великою кількістю замін. Спочатку працівники ЗМІ та представники спортивної громадськості, які тісно співпрацюють із мас-медіа, вели в рахунку 3:1, але за кілька хвилин до завершення гри рахунок став нічийним. У кульмінаційний момент біля власних воріт прес-секретар ФК «Волинь» Дмитро Кузнєцов, отримав травму.

У результаті – влучний удар суперника, і рахунок 4:3 на користь команди «Покров».