До переліку закладів, що можуть прийняти на утримування тварин, які перебувають на балансі Національного цирку України, включено Луцький зоопарк.

Про це повідомляє УНН.

Так, повідомляється, що робочою групою  проведено попередню роботу з формування переліку закладів, що можуть прийняти на утримання тварин, які перебувають на балансі Національного цирку України.

“Станом на сьогодні до такого списку включені зоологічні парки (Київський, Рівненський та Луцький), Фельдман Еко-Парк, парк природи “Беремицьке” та реабілітаційні центри Міжнародного фонду “FOUR PAWS International”. В цілому мова йде про всіх тварин, які перебувають на балансі Національного цирку України (96 тварин – ред.)”, – йдеться у відповіді.

Також зазначається, що 23 січня 2020 року було підписано Меморандум про співпрацю між міністерством, ДП “Національний цирк України” та громадською організацією, метою якого є консолідація зусиль, спрямованих на гуманізацію в Україні розважальної діяльності з використанням тварин, необхідність захисту тварин від жорстокого поводження, захист їхніх природних прав та створення належних умов їхнього утримання.

Як повідомлялося раніше, в державних циркових підприємствах перебувають 317 тварин (у тому числі 96 тварин, які перебувають на балансі ДП “Національний цирк України”).