Депутати Луцькради звернулися до президента України Володимира Зеленського  з вимогою не призначати Юрія Погуляйка на пост голови Волинської ОДА.

Про це стало відомо 30 жовтня під час сесії Луцької міської ради.

Нагадаємо, 29 жовтня депутати Волинської  обласної ради вирішили звернутися  до президента України, аби  не допустити  призначення  ексзаступника голови Луганської ОДА Юрія Погуляйка на пост голови ОДА на Волині.

“Є пропозиція, щоб ми підтримали колег з обласної ради, які вчора практично одноголосно підтримали звернення до президента”, – виступив в.о. мера Луцька Григорій Пустовіт.

Депутати підтримали проєкт звернення.

Нагадаємо, 28 жовтня  Кабінет Міністрів України на виїзному засіданні у Маріуполі схвалив  призначення головою Волинської ОДА Погуляйка Юрія Михайловича.

Довідково: 

Юрій Михайлович Погуляйко народився у селі Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області 12 листопада 1978 року.

Має три вищі освіти.

Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Трудову біографію почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області.

Проходив службу на посадах рядового на начальницького складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім – в Національній поліції України.

Останнє місце роботи до призначення першим заступником голови Луганської облдержадміністрації – служба в податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області.

Сімейний стан – одружений, має двох дітей.