Очільників обласного центру Волині просять допомогти з ремонтом “Галереї мистецтв”, яка знаходиться у історичній частині міста на вулиц Лесі Українки.

Про це пише на сторінці у фейсбуці активістка Маша Пилипчук.

“Офіційна дата – День художника – має стати для влади міста Григорія Пустовіта, Ігоря Поліщука, Григорій Недопада, Тетяни Гнатів приводом висловити від імені громади шану людям мистецтва, які формують і визначають духовно-культурні орієнтири всього суспільства, а також відгукнутися на їхні нагальні потреби.

Голову правління ВО НСХУ Володимира Марчука зараз хвилює хід ремонту, що вже кілька місяців триває в Галереї мистецтв Volart.com.ua:

«Важливим результатом цього року є капітальний ремонт, який ми розпочали в усіх виставкових залах і підсобних приміщеннях першого поверху галереї. Вже встановлені нові вікна, двері, викладена плиткою підлога, замінені батареї… Всі ці внутрішні роботи ведуться коштом спілки, але ми дуже надіємося на те, що міська влада долучиться до оновлення одного з найбільших галерейних просторів Західної України. Допомога потрібна у вкладанні бруківки біля галереї, облаштуванні її порогу, бо вона знаходиться на головній туристичній вулиці міста»”, – йдеться у дописі