Директор туристичної агенції «Патріот», луцький мандрівник Богдан Климчук назвав топ-3 місця на Волині, які, на його думку, точно варто відвідати.

Про них він розповів у програмі «Актуально».

1. Кисилин

Костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії

«Це стало відкриттям для мене. Біля Луцька, звідси годину їзди. Це супер круте село з неймовірно цікавим костелом. Дуже цікавий об’єкт, він не дуже менший ніж Собор святих Петра і Павла. Із чудесною історією», – розповідає мандрівник.

Це місце Богдан Климчук відвідав в рамках проекту «Волинська експедиція», де його турагенція була співорганізаторам. Мандрівник додає, що екскурсоводами в Кисилині були місцеві жителі, а ці люди горять власною справою, тому вийшло неймовірно цікаво.

2. Новий Загорів

Загорівський монастир

«Саме там відбувався легендарний бій УПА з німцями, тобто локація хороша. Крім того люди, які про це розповідають і в яких горять очі – це в комплексі залишає дуже хороші враження», – ділиться Богдан Климчук.

3. Олика

Колегіальний костел Святої Трійці

“Це селище внесене до Списку історичних населених місць України. Там знаходиться відомий Олицький замок, Колегіальний костел Святої Трійці, костел святих Петра і Павла та ініш пам’ятки державного та місцевого значення”.