Луцький міський голова Ігор Поліщук вкотре звернувся до власників житла із проханням не завищувати цін на оренду, адже багатьом сім’ям нині просто нікуди діватися.

За його словами, відповідні скарги не перестають надходити від лучан та гостей міста. Мовляв, власники часто піднімають орендну плату, вимагають її наперед на тривалий період.

«Дуже багато людей тимчасово опинилися без роботи або з мінімальною виплатою зарплати у зв’язку із простоєм і війною. Можна заробити за 1-2-3 місяці якісь гроші, а як потім почувати себе і розуміти, що через тебе сім’я з дитиною виїхала не зрозуміло куди. Сьогодні час, коли ми маємо бути милосердними, коли маємо допомагати один одному, коли маємо розуміти проблеми і потреби один одного.

Тому прошу: поставтеся з розумінням до потреб і проблем інших людей. На превеликий жаль, багато людей з однією валізою, а то й з однією папкою з документами вибігли з дому і приїхали сюди. Потрібно робити все від нас залежне, щоб цим людям допомогти прожити перший період, адаптуватися до нових, не зовсім комфортних умов», – зазначив мер.