У Луцьку перевізник маршруту 26 просить підвищити тариф до 10 гривень.

Про це стало відомо під час засідання круглого столу, на якому оговорювали проблеми перевезення пасажирів на міському маршруті 26 та 26а, пише Волинь.Ua.

Зокрема, перевізник Богдан Кубовий запевняє, що перевозити надалі пасажирів йому збитково. Не вистачає на зарплати водіям, а також говорить, що працює в збиток.

Депутат Луцькради від ВО “Свобода” Володимир Пшибельський попросив у підприємця обґрунтувати та надати дані по перевезенню пасажирів, витрати та збитки, однак такої інформації перевізник не надав.

Зокрема, перевізник Богдан Кубовий запевняє, що перевозити надалі пасажирів йому збитково. Не вистачає на зарплати водіям, а також говорить, що працює в збиток. Володимир Пшибельський попросив у підприємця обґрунтувати та надати дані по перевезенню пасажирів, витрати та збитки, однак такої інформації перевізник не надав.

Зі слів депутата до нього звертаються мешканці району Вишкова з проблемою, що міська маршрутка 26 часто їздить з порушенням графіку, а в час пік складно виїхати з району в місто.

Слід зазначити, що рік тому перевізник зголосився на цей маршрут, проте на сьогоднішній день він відмовляється від нього.

Присутні на круглому столі депутати пропонували пану Богдану надати пропозиції щодо зміни маршруту, щоб отримувати дохід, однак підприємцю це теж не підходить. Єдина вимога перевізника – підвищення тарифу на перевезення пасажирів.