Микола Макарчук, який обслуговує загалом маршрути №3 та №9, пояснив, чому один з якого автобусів їздив з дірявою підлогою. 

Нагадаємо, у мережі з’явилося відео, де показали, що маршрутка № 9 курсує зі значним пошкодженням у підлоговому покритті – через наскрізну діру видно асфальт. Перевізник пояснив, звідки взялися пошкодження, під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 17 березня, – пише ІА ВолиньPost.

Щодо інциденту з дірявою підлогою зауважив: «Тоді сіло двоє козаків. Не хотіли платити. Вони прийшли, навмисно влупили два рази, сфотографували і вийшли, а потім виклали в інтернет».

Луцький міський голова Ігор Поліщук на це відповів, що технічний стан транспорту у будь-якому випадку має бути таким, що «влупили чи не влупили, а підлога має бути ціла». «Бо якщо провалля, то там вже прогнило», – додав Поліщук.

Тож роботу перевізника визнали незадовільною. Окрім дірявої підлоги, виявили і інші порушення. Так, за даними АСООП (електронної системи оплати проїзду), у період січня – лютого 2021 року, відсоток виконання перевізником розкладу руху на маршрутах становив при нормі 95%: №3 — 85%, №9 —79%.

Окрім того, до служби оперативного реагування «15-80» за період з 01.01.2021 по 28.02.2021 надійшло 29 звернень на маршрути: №3 —18 , №9 —11.