Керівник туристичного агентства “Патріот” Богдан Климчук полетів першим посткарантинним чартерним рейсом у Туреччину.

Своїми враженнями від перельоту й перших днів перебування на курорті Бондан поділився у фейсбуці.

Переліт

В аеропорту, запевняє автор, жодних суттєвих незручностей наразі не існує, просто треба бути за 3 години і враховувати, що автобуси і рейковий експрес ходять рідше. Менша кількість кафе працює в аеропорту і харчування на борту літака відсутнє. Воду дають. Потрібна маска, в аеропорту 3 рази міряють температуру. Металодетектор проходити потрібно в бахілах.

“Тестів на COVID здавати не треба по прильоті, навіть скажу більше в Туреччині ніхто в аеропорту жодного разу не міряв температуру . В літаках, ясна річ, усі летять в масках – за цим строго слідкують, але діти і окремі пасажири час від часу їх таки з носа знімають, з що отримують зауваження”, – розповів Богдан.

Готелі

Автор каже, що в готелях на кожному кроці дезінфектори, при заселенні двічі міряють температуру. 

“В масках ходять туристи лише в закритих приміщеннях. Анімація наразі обмежена. Користуватися басейном (в приміщенні) і спортзалами, ігровими кімнатами, хамами, саунами можна по запису. Олінклюзів є, але тобі накладають, а не сам береш, але накладають і наливають скільки хочеш. І вишенька на торті: наразі росіяни на курортах Туреччини відсутні, їм поки що заборонений в’їзд”, – прокоментував Богдан Климчук. 

Нагадаємо, українці зараз можуть їхати до Туреччини, Хорватії й Албанії без епідемічних обмежень, до Чорногорії – за наявності тесту про відсутність COVID-19, до Єгипту – з проходженням самоізоляції при поверненні.