Прагнучи припинення війни між Росією та Україною, потрібно молитися за те, щоб Господь втрутився в цю ситуацію і владнав її, вважає священник Никодим Смілий. На його думку, смерть президента Росії Володимира Путіна проблеми не вирішить.

Про це він сказав у програмі «Духовна абетка» на 12 каналі 2 лютого, відповідаючи на запитання телеглядача «Чи можна молитися за смерть Путіна?».

«Ми не знаємо, чи дійсно вся причина у Путіні. Якщо подивитися різні аналітичні розвідки, багато хто говорить, що Путіна вже і немає серед живих, а замість нього – його двійники. А все, що відбувається, – це офіційна політики феесбешної номенклатури, яка засіла у Кремлі. А Путін у її руках – маріонетка. То ж не факт, що якщо вмре Путін, то війна припиниться. Над цим цілий апарат над цим працює. У нас же не середні віки, коли король сказав – і всі виконують. До того ж на такі випадки, якщо хтось помирає – передбачено, що хтось стає на його місце і далі контролює всі ці процеси», – висловився священник.

Натомість, каже він, варто молитися, щоб Господь все-таки втрутився і ситуацію з війною владнав.

«Ми знаємо, що все відбувається із попущення Божого. Десь і ця війна так само з попущення Божого почалася для того, можливо, щоб ми оцінили те, що маємо, щоб ми зрозуміли, де недопрацювали. А якщо це з попущення Божого, то ми повинні молитися, щоб Господь це все припинив, вказав, де ми помилялися, щоб ми виправили помилки, і зрештою, щоб був все-таки мир», – наголосив Никодим Смілий.

Також він пояснив, як говорити з дітьми про війну.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Чому важливо молитися за мир в Україні. Пояснення волинського священника