Зоомагазин «Природа» працює в обласному центрі ще з 1978 року і досі він залишається популярним та одним із найбільших на заході України. У Луцьку, мабуть, немає людей, які не гуляли територією цієї величезної крамниці. Хтось є частим гостем “Природи”, аби підшукати нове вбрання, іграшку чи смаколики для домашніх улюбленців, а хтось – щоб купити нову рибку або декорації в акваріум. Частенько у зоомагазин дорослі приводять своїх дітлахів на цікаву екскурсію, бо справді є на що подивитися.

Останнім часом увагу покупців і навіть продавців ваблять гризуни Дегу.

“Це щось середнє між білочкою і щуриком. Але вони дуже дуже розумні. Вони знають свою кличку. Можуть реагувати, підходити. Ласощі забирають, ховають, а потім дістають і їдять”, – розповідає про них продавець-консультант Тетяна Пилипчук.

Також у зоомагазині «Природа» є хом’ячки, тушканчики, кролики, морські свинки та шиншили. Разом зі звичайними маленькими хвилястими папугами тут живуть рідкісні птахи. Вражає велике розмаїття акваріумних рибок: як мирних, так і хижаків. Тут можна придбати й акваріуми різного розміру. Оселю навіть можна виготовити за індивідуальними розмірами. Оформити житло для рибок також можна ексклюзивно: в зоомагазині широкий асортимент живих та штучних рослин, каміння та скульптур. Тут вам нададуть фахову консультацію, порадять, які рибки з якими вживаються, а які одна одній несуть смертельну загрозу. Проконсультують в зоомагазині «Природа» і щодо того, як доглядати, та коли і чим годувати.

Не менше уваги приділяють продавці зоомагазину і консультації щодо харчування чотирилапих. У «Природі» можна придбати різноманітні корми від бюджетної лінії до супер-преміум класу. Смаколики тут можна знайти і для гризунів.

Окрім величезного асортименту різноманітних кормів, тут є і засоби гігієни: зубні пасти зі смаками різного м’яса, спреї проти карієсу, освіжувачі ротової порожнини і навіть віск по догляду за лапками. Взимку, коли тротуари активно посипають сіллю, потрібно покривати подушечки лапок спеціальним воском, який захищає їх від роз’їдання, каже Тетяна Пилипчук. Є у “Природі” й сила-силенна кофтин, курточок, комбінезонів, шапочок з шарфиками і навіть взуття, у якому будь-який песик або котик виглядатиме неперевершено.

Магазин-рай для тварин розташований у самісінькому центрі Луцька – на проспекті Волі, 39а.
Контактний телефон: 099 633 3868
Фейсбук –
https://www.facebook.com/ZoomarketPri…
Інстаграм – https://www.instagram.com/zoopriroda….
Сайт –
https://priroda.navolyni.com/