Луцькі школярі завітали до аварійно-диспетчерської служби «Волиньгазу». Дітям не лише розповідали, як поводитися із газом, а й показали що роблять фахівці, якщо уникнути небезпеки не вдалося.

Як поводитися із газом, аби не виникало витоків, що робити в аварійних ситуаціях і як їх ліквідовують газовики? Про усе це розповідали в аварійно-диспетчерській службі «Волиньгазу» луцьким четвертокласникам.

Попри юний вік, діти знають: із блакитним паливом треба бути обережними.

Як працює аварійно-диспетчерська служба, діти побачили вперше. Саме сюди надходять виклики з усієї Волині у разі непередбачуваних ситуацій, пов’язаних із газом.

Про те, що АДС працює цілодобово, – для школярів теж дивина. Адже нерідко автівки газовиків виїжджають дарма.

«Кожного дня діти телефонують і граються. Бувають випадки, що діти телефонують, що є витік, і ми посилаємо машину. Але є більше таких фальшивих викликів», – розповіла технік АДС «Волиньгаз» Людмила Киричук.

Перед початком опалювального сезону працівники АДС отримують ще більше викликів – на день їхня кількість може сягати 50. І на кожен газовики повинні прибути не пізніше як за 40 хвилин.
Юрій Семенюк – диспетчер, який направляє машини, аби всюди встигнути.

Всередині салон укомплектований спеціальним обладнанням, з допомогою якого фахівці оперативно усувають витоки газу. Із одною із таких автівок ознайомилися і школярі.

Найцікавіше для учнів – проїхатися на такому автомобілі.