В Україні температура повітря другої декади липня  виявилась нижчою за кліматичну норму аж на 1,9 градуса.

Холоднішим, ніж цей, був лиш липень 2000 року. Тоді температура була на 0,2 градуса нижчою за кліматичну норму. Про це інформує Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського, – пише Канал24.

Найхолодніше цьогоріч було 11 липня, коли мінімальна температура повітря під ранок опустилась до +11,5 градусів, а найспекотніше – 1 липня, коли максимальна температура після полудня піднялась до +33 градусів, – передають метеорологи.

За даними спостережень метеостанції, середньомісячна температура повітря липня становила +19,8 градуса і виявилась вищою за кліматичну норму тільки на півградуса.

Якою буде погода у серпні?

Синоптики прогнозують, що  серпень в Україні має бути теплим і сонячним, а стовпчики термометрів підніматимуться до +32…+34 градусів. Втім, наприкінці серпня слід очікувати серйозного похолодання, яке продовжиться з настанням осені.

Зазначають, що погода у серпні цього року буде теплішою, аніж у попередні роки.

Перед 15-16 серпня почнуться дощі на Заході та Півночі і температура різко знизиться на 6 градусів – до +19+22 градусів. Вже 18 числа і до кінця місяця затягнеться друге похолодання – до +19+21 градуса.