Люди року 2019. Червона доріжка драмтеатру зібрала волинян, які зробили вагомий внесок в розвиток патріотичного, культурного, духовного та економічного життя Волинського краю.

Перша номінація “Герої 21 століття”. Тут організатори вибрали десятьох захисників України. Серед них боєць роти “Світязь”, який врятував свого пораненого побратима.

Адвокат Василь Нагорний, який отримав звання “Волонтер року” каже, що прийшов на церемонію не за нагородою, а заради воїна Юрія Букії.

Для багатьох бійців 51 бригади адвокат Василь Нагорний став більше ніж другом і захисником. Протягом декількох років він захищав їх у судах.

У номінації “Подвиг року” перемогу здобула начальниця неврологічного відділення Луцького військового госпіталю. У ніч, коли трапилась пожежа, жінка була на чергуванні.

Патріотом рідного краю визнано президента федерації кікбоксингу України Олега Мандзюка.

Професіоналом року став доктор політичних наук, професор Східноєвропейського університету Валентин Малиновський, а господарником року – голова Підгайцівської ОТГ Юрій Семенюк.

На заході гостей розважали музичні гурти “Jazz-Mix”, “ReLab”, співачка Уляна Степаненко, а також суперфіналіст талант-шоу “Голос. Діти” Ярослав Карпук. Він, до слова, отримав титул “Юної гордості року”.

У рамках заходу “Люди року 2019” відбулася благодійна акція “Бог у серцях”. Гроші, зібрані під час акції, а також виручені з продажу квитків, організатори обіцяють передати в дитячому будинку.