У Волинському коледжі Національного університету харчових технологій відзначили 135 річницю від часу створення.

Волинський коледж – один із найбільш потужних структурних підрозділів НУХТу. Нині тут здобувають знання 1915 студентів та учнів. З 1993 року і до сьогодні педагогічний колектив очолює Ігор Корчук. Керівник підкреслив: що вектор підготовки кадрів для харчової промисловості Волинської області правильний і дає позитивні результати, повідомляє відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.

Привітали викладацький колектив, усю родину навчального закладу й директори Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та Луцької районної філії ВОЦЗ Юлія Гринчук.

«Щиро вітаю усіх присутніх із поважною датою. У вас є історія, потужний колектив із чудовим керівником, якого знаю давно. Ми з вами навчаємо безробітних для того, аби вони здобули знання і реалізували себе на ринку праці: знайшли роботу, яка буде приносити не тільки матеріальне, а й моральне задоволення. Спеціальності, які готує ваш навчальний заклад, – реально затребувані, ми це розуміємо. А відтак, для молодих студентів, ваших випускників є безліч можливостей себе реалізувати», – звернувся до присутніх Романюк.

Загалом же, поруч з офіційною частиною, учні та студенти коледжу підготували виставку-ярмарок «Золота осінь-золотий вік – нам 135», де продемонстрували свої кулінарні вміння, майстерність сервірування святкового столу та деталі приготування окремих страв. На виставці й можна було побачити різні презентації страв.