На екскурсію на 12 канал вперше завітали школярі із Рівненщини. Другокласники з Новоукраїнського ліцею, що у Млинівському районі з цікавістю відкривали для себе телевізійне закулісся.  Екскурсія почалася у прес-центрі. Учні приміряли брендований одяг працівників каналу, пофотографувалися, розгадали тести про журналістів і продовжили прогулянку у формі квесту. У новинній редакції вони дізналися про розпорядок дня журналістів. У студії звукозапису – спробували попрацювати з професійним мікрофоном. Далі за планом – кабінет директора. Тут другокласники мали гарну нагоду посидіти на кріслі керівниці і помріяти. Як справжні директори, вони висловили свої перші побажання.

Далі діти попрямували у гримерку як справжні ведучі. А в телестудії діти радісно заглядали у об’єктиви кожної камери.
В кінці тижня в гості на канал також завітали третьокласники із Рованців. Діти вперше побували на телебаченні. Своїми очікуваннями від екскурсії вони поділилися на камеру.

Далі за маршрутом у них були студія звукозапису, кабінет директора, гримерка, телестудія і ресторан. На останній локації діти отримали імбирне печиво від 12 каналу і організували фотосесію.