Сорочки, жакети, сукні, прикраси і не тільки. У Вараші молода матуся створила колекцію вишитих виробів. Вона захоплюється українською вишивкою, постійно вдосконалює техніку і мріє про власну справу.

Національні прикраси та одяг Ольга робить понад 10 років. Любов і талант до вишивання успадкувала від бабусі. Свою першу сорочку вишила ще студенткою. Відтоді захопилась рукоділлям та опановувала нові техніки та візерунки.

«Я почала вишивати в 21 рік. Вишила я собі першу вишиванку, а далі воно пішло саме по собі. Почала вишивати вишиванка для тата, для братів, у мене їх двоє, потім рушники, далі для чоловіка, для дітей. І назбиралася мініколекція», – розповідає майстриня вишивки Ольга.

В асортименті робіт майстрині вишиті сорочки, сукні, рушники, головні убори. Навіть професію Ольга обрала до душі – працює в центрі дитячої та юнацької творчості керівником гуртка. Разом із дітками виготовляють різні прикраси, найпопулярнішими є віночки.

«Це все робиться самостійно, кожна пелюсточка робиться окремо. Це дуже довготривалий процес, але цікавий. Кожна пелюсточка вирізається з атласних стрічок, обпалюється і приклеюється. Формується квітка, а потім формується і вінок», – пояснює жінка.

Колекцію вишитого одягу, яку нам показала, Ольга зробила для своєї сім’ї.  Жінка мріє про власну справу, проте ніяк не наважиться ії розпочати.

«Але сам ти не навишиваєш. Потрібно шукати тих людей, які також цим займаються», – каже вишивальниця.

Сьогодні увесь свій час пані Ольга присвячує донечкам – Поліні і Варварі. Мріє про те, що коли вони підростуть, повернеться до улюбленого ремесла та обов’язково навчить своїх дівчат створювати на полотні унікальні наші, українські, візерунки.