Призовники з Волині неохоче йдуть до армії, багато з них не з`являються до військових комісаріатів на комісії

Про це йшлося під час розширеної селекторної наради у Волинській ОДА, яка відбулася 29 травня, – йдеться на сторінці Олександра Савченка у фейсбуці.

Проблемним є питання весняного призову громадян на строкову військову службу. Про стан справ призову на території області в квітні-червні 2019 року інформував начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара обласного військового комісаріату Юрій Кучер.

“Для Волинської області визначено завдання щодо призову на строкову військову службу — 595 громадян. З метою якісного призову обласним та районними комісаріатами відбувається оповіщення призовників, направлені повідомлення до нацполіції про розшук та доставку до районних комісаріатів призовників, які систематично ухиляються від призовних комісій. Спільно з органами місцевого самоврядування було підготовлено до роботи місцеві призовні дільниці, наразі проводяться медичні огляди, – зауважив Кучер.

Станом на 29 травня до військових частин направлено 389 призовників. Найкращі показники – в Маневицькому, Горохівському, Рожищенському, Володимир-Волинському та Ковельському районах. Не виконують план: місто Нововолинськ (8 призовників із запланованих 43), Шацький район (5 з 18), Старовижівський (10 з 31), Луцький (21 з 60), Ратнівський (20 з 57), Камінь – Каширський (22 з 59), Ківерцівський (21 з 58), Любомльський (15 з 39) та місто Луцьк (42 з 95).

Основною проблемою, з якою стикаються посадові особи військових комісаріатів, – небажання громадян проходити строкову військову службу. Переважна кількість призовників, порушуючи законодавство, не з`являються до військових комісаріатів на комісії. Неявка складає – 7152 чоловіки, це 54% від кількості викликаних.