До 22 травня різких змін щодо громадського транспорту не буде. У деяких містах він і зараз курсує, однак з обмеженнями по кількості людей. У Міністерстві інфраструктури пояснюють, що обмеження у транспорті будуть знімати після 22 травня.

Про розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише ТСН.

“Якщо ми говоримо про більш широке коло, яке зможе використовувати громадський транспорт, то це вже після 22 травня. Однак можна зазначити, що буде функціонувати весь транспорт як в Україні, так і не в Україні в рамках нової реальності. Тобто тотальний масочний режим, обов’язковий температурні перевірки у місцях великого скупчення, постійна дезінфекція”, – каже він.

Тобто до 22 травня у Міністерстві інфраструктури змінювати норми щодо транспорту не планують. Ті правила, які зараз діють у містах, продовжують діяти далі. Це обмеження щодо кількості людей, у деяких містах проїзд за перепустками. Складніша ситуація з метрополітенами. У міністерстві інфраструктури не кажуть, коли запрацює метро.

“Доволі важко буде у метро на рівні вагонів контролювати, скільки людей зайшло. Щоб організувати цей процес перевірки і такого важливого необхідного контролю, то це вимагає певного часу і організації. Тому теж на 22 (травня – ред.) ще точно ніхто не готовий”, – каже Криклій.

Зазначимо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголошує на відповідальності місцевих органів влади в питанні роботи громадського транспорту після пом’якшення карантину з 11 травня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня. При цьому, з 11 травня буде зроблено низку послаблень карантину. Відкриють парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, перукарні, літні майданчики кафе і ресторанів.