Черговим спікером  “Міжнародної академії демократії” став Андрій Куліков – теле- та радіоведучий, перекладач та медіа-тренер. Близько двох десятків журналістів завітали, аби дізнатися про інформаційні тренди 2018 року, принципи робити ЗМІ за кордоном та маніпуляції у сфері медіа.

«Я не вважаю, що існує епоха пост-правди. Фейкові новини, пост-правда і багато такого іншого − воно вигадане, на мою думку. По-перше, аби дати роботу багатьом-багатьом людям, які про це пишуть, говорять та досліджують. По-друге, для того, аби зокрема заплутати професійних журналістів» − стверджує медіа-тренер.

Журналіст вважає, що немає таких досягнень, які українці не могли б повторити. У цьому контексті, з його слів, вітчизняним телеканалам варто використовувати досвід Канади та Польщі − перетворювати велику кількість регіональних ресурсів у єдиний холдинг з філіями, як наразі реорганізовується державне телебачення в Україні.

Зустріч відбувалася у форматі обговорення − тому кожен присутній мав змогу з’ясувати для себе будь-які питання. Організатори сподіваються, що такі тренінги і надалі матимуть успіх та об’єднають спільними знаннями усіх волинських журналістів.