Стежити за своїм здоров’ям і не розводити панічні настрої. Саме це радять волинянам у Мністерстві охорони здоров’я України. Говорили про готовність до можливого спалаху китайського штаму коронавірусу та на Волині. За словами медиків, і країна, і область готові прийняти хворих на інфекцію і надати їм необхідну медичну домогу.

В Україні підготували інфекційні бригади, які будуть виїждждати на можливі випадки виявлення нового коронавірусу. На Волині таких є дві: у Луцьку та Ковелі. Якщо в людей будуть проявлятись симптоми хвороби, то їх відвозитимуть в обласну інфекційну лікарню та обласний перинатальний центр для вагітних жінок. Ці заклади підготували до можливих пацієнтів з коронавірусом.

На прикордонних пунктах пропуску в усіх приїжджих міряють температуру тіла. Проводять, так званий, скриніг і в Ягодині, й Устилузі Волинської області. Тож медики закликають українців не панікувати та не вірити чуткам.

Також радять звернути увагу на елементарні заходи захисту від будь-яких гострих респіраторних інфекцій.

Хоча, дослідники стверджують, що епідемія пішла на спад і її пік уже минув. Від ускладнень, спричинених китайським коронавірусом, у всьому світі померли більше двох з половиною тисяч людей. 30 тисяч вилікувались і їх виписали з лікарень.

Але Європу насторожує те, що недуга поширилася в Італії. Наразі ця країна третя в світі за кількістю інфікованих, попереду лише Китай та Південна Корея.