Міністри освіти провідних країн з’їхались на Світовий форум у Лондоні. Вже традиційно форум відвідує − і міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
У Лондоні вона вже провела зустріч з представниками Британської ради та освітніми експертами. Гриневич сподівається на подальшу співпрацю з ними у сфері освіти.

Міністерка освіти України Лілія Гриневич: “Британські колеги залишаються нашими надійними партнерами і послідовно підтримують на шляху реформ. Говорили про подальші перспективи співпраці Ради з Україною, а експерти зробили для нас огляд британської системи освіти. Школа повинна пропонувати різноманітні можливості для розвитку особливих талантів у людей − знаходити, в чому вони можуть бути успішні, і підготувати до життя у світі, що постійно змінюється”. 

Вона також повідомила, що протягом дня взяла участь у експертному обговоренні щодо взаємного впливу між економікою та освітою.
Цьогоріч Лілія Гриневич не виступатиме на Форумі, адже мала таку можливість минулого року. Але в міністерстві повідомили: поїздка відбувається на запрошення та за рахунок приймаючої сторони.