Мітинг стартував у Луцьку, його організувала Громадська Організація: Вільний Вибір». Батьки-активісти зібралися, аби звернути увагу влади на ситуацію зі щепленнями. Йдеться про те, що невакциновані школярі не  можуть відвідувати навчальні заклади. Батьки кажуть – їх діти “захищені” законом і мають  право відвідувати школу й без щеплення.

Батьки посилаються на Конституцію, закон “Про освіту” та  норми Конвенції про права дитини. І не розуміють – чому їх змушують вакцинувати дітей.

Лікарі ж кажуть, що не розуміють кардинальну позицію батьків-активістів. Адже невакциновані діти можуть захворіти самі і наражитимуть на небезпеку інших.

В управлінні освіти пояснюють, – закон “Про захист населенння від інфекційних хвороб” передбачає, що невакциновані діти не мають права відвідувати навчальні заклади. Вони можуть  вчитися дистанційно.

Активісти підписали звернення до облдержадміністрації та Міської ради. Поки мітингувальники чекатимуть  відповіді влади – акції протестів  триватимуть. І не тільки на Волині, а й по всій Україні.